Ondřej Garfunkel.

fotografické portfolio

Popis projektu

Fotografické portfolio pro začínajícího fotografa Ondřeje Nováka. Pro Ondřeje bylo zásadní především co nejlepší zobrazení fotografií, kvůli kterému jsme hledali co nejvíce minimalistický design, který by soustředil pozornost diváka na fotografie a zároveň nabídnul přehledný systém pro zobrazení nutných informací. Po dlouhém hledání jsme nalezli překrásnou šablonu Lensa, která předčila naše očekávání. Ondřej se rychle naučil s redakčním systémem, takže své stránky dále přizpůsobuje a přidává své nové výtvory.

 

Detaily projektu

  • Client Ondřej Novák
  • Datum 5.6.2013
  • Tags
Stránka online

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + twelve =

Back to Top

Mikuláš Karpeta

Zabývám se tvorbou internetových stránek, určených pro osobní či firemní prezentaci. Mým zákazníkem je člověk, co nehledá firmu na složitý e shop, ale mladého studenta, co mu vytvoří důstojné a funkční stránky za rozumné peníze.

K tvorbě využívám systém Wordpress, který Vám zprostředkovává především nejmodernější programovací technologie, takže se stránky krásně zobrazují na všech mobilních zařízeních. Dále jednoduchý redakční systém v češtině, pomocí kterého je možné stránky libovolně upravovat a v neposlední řadě moderní design, podle Vašeho vlastního výběru.