Komplexní projektový inženýring.

stránka pro stavařskou firmu

Popis projektu

Nová stránka pro pana Ing. Pavla Kašpárka pro zastoupení jeho firmy KPI s.r.o. Pro tuto stránku jsem použil šablonu ONESTUDIO, která byla speciálně udělána pro architektonické účely, takže se výborně hodila pro předvedení služeb a dokončených staveb této stavařské firmy zabývající se projektovým inženýringem. Pro pana Kašpárka byl také velmi podstatný systém WordPress, pomocí kterého může do své stránky přidávat nové rozpracované projekty a další dokončené stavby.

Detaily projektu

  • Client Ing. Pavel Kašpárek
  • Datum 25.11.2013
  • Tags
Stránka online

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + 17 =

Back to Top

Mikuláš Karpeta

Zabývám se tvorbou internetových stránek, určených pro osobní či firemní prezentaci. Mým zákazníkem je člověk, co nehledá firmu na složitý e shop, ale mladého studenta, co mu vytvoří důstojné a funkční stránky za rozumné peníze.

K tvorbě využívám systém Wordpress, který Vám zprostředkovává především nejmodernější programovací technologie, takže se stránky krásně zobrazují na všech mobilních zařízeních. Dále jednoduchý redakční systém v češtině, pomocí kterého je možné stránky libovolně upravovat a v neposlední řadě moderní design, podle Vašeho vlastního výběru.