Hotel Darwin.

Hotel

Popis projektu

Pro krásný nově zrekonstruovaný hotel Darwin byla radost stránky dělat. Měli jsme k dispozici spoustu krásných fotografií a dalších materiálů, které jsme mohli použít, takže stránky si myslím, že dopadli více než dobře. Pro pana Dvořáka pak byl velmi důležitý rezervační systém, aby nemusel používat systém třetí strany, za který by musel platit, a i kvůli tomuto důvodu jsme se nakonec rozhodli pro šablonu Soho, která má nejenom přehledný rezervační systém, ale také možnost úpravy cen jednotlivých pokojů podle různých časových období.

Detaily projektu

  • Client Darwin hotel - Pan Dvořák
  • Datum 7.8.2014
  • Tags
Stránka online

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one + nineteen =

Back to Top

Mikuláš Karpeta

Zabývám se tvorbou internetových stránek, určených pro osobní či firemní prezentaci. Mým zákazníkem je člověk, co nehledá firmu na složitý e shop, ale mladého studenta, co mu vytvoří důstojné a funkční stránky za rozumné peníze.

K tvorbě využívám systém Wordpress, který Vám zprostředkovává především nejmodernější programovací technologie, takže se stránky krásně zobrazují na všech mobilních zařízeních. Dále jednoduchý redakční systém v češtině, pomocí kterého je možné stránky libovolně upravovat a v neposlední řadě moderní design, podle Vašeho vlastního výběru.