Fitarián.

osobní poradenství

Popis projektu

Vytvořili jsme s Renatou blog a portfolio jejích služeb, týkajících se především zdravého životního stylu a diety. Renata se okamžitě zkamarádila s WordPressem a od té doby, co jsme stránky vytvořili si je několikrát přeměnila k obrazu svému, pravidelně přidává nové recepty a rady do života. Použili jsme šablonu Inovado, kterou používám pro levnější variantu stránky s WordPress, která je ideální ve své univerzálnosti a také díky velkému slideru na domovské stránce, který si zákazník také může velmi jednoduše upravovat.

Detaily projektu

  • Client Renata Daubnerová
  • Datum 7.8.2014
  • Tags
Stránka online

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + twenty =

Back to Top

Mikuláš Karpeta

Zabývám se tvorbou internetových stránek, určených pro osobní či firemní prezentaci. Mým zákazníkem je člověk, co nehledá firmu na složitý e shop, ale mladého studenta, co mu vytvoří důstojné a funkční stránky za rozumné peníze.

K tvorbě využívám systém Wordpress, který Vám zprostředkovává především nejmodernější programovací technologie, takže se stránky krásně zobrazují na všech mobilních zařízeních. Dále jednoduchý redakční systém v češtině, pomocí kterého je možné stránky libovolně upravovat a v neposlední řadě moderní design, podle Vašeho vlastního výběru.