Corte di Angelo.

Restaurace, kavárna

Popis projektu

Nová stránka pro restauraci, kavárnu a galerii Corte di Angelo. Krásný podnik, který si zaslouží důstojné zastoupení na internetu. Po delším výběru jsme nakonec vybrali šablonu Linguini, která měla ideální možnost zobrazení menu, velký slider na začátku a velmi povedenou galerii. Přidali jsme anglickou verzi a naimplementovali do stránky také Virtuální prohlídku, Lunchtime a rozvo jídla Jídlo teď. Stránky vypadají skvěle jak na monitoru, tak na telefonech a tabletech. Pro jednoduchost jsme také nainstalovali možnost automatického zobrazování příspěvků z WordPressu na Facebook a další velmi užitečné služby.

Detaily projektu

  • Client Corte di Angelo - Jan Hanzlík
  • Datum 6.3.2014
  • Tags
Stránka online

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + 3 =

Back to Top

Mikuláš Karpeta

Zabývám se tvorbou internetových stránek, určených pro osobní či firemní prezentaci. Mým zákazníkem je člověk, co nehledá firmu na složitý e shop, ale mladého studenta, co mu vytvoří důstojné a funkční stránky za rozumné peníze.

K tvorbě využívám systém Wordpress, který Vám zprostředkovává především nejmodernější programovací technologie, takže se stránky krásně zobrazují na všech mobilních zařízeních. Dále jednoduchý redakční systém v češtině, pomocí kterého je možné stránky libovolně upravovat a v neposlední řadě moderní design, podle Vašeho vlastního výběru.